Roczny Abonament Netflix

Weź udział w konkursie, w którym nagrodą jest rok subskrypcji platformy VOD Netflix. Oglądaj najlepsze seriale oraz filmy przez cały rok za darmo.

Najlepiej rozwijającą się w platforma VOD

Zapewne platforma Netflix nie jest nikomu obca, a już na pewno nie koneserom filmów i seriali. Jest to internetowa wypożyczalnia oferująca dostęp do filmów i seriali na zasadzie miesięcznego abonamentu. Firma udostępnia produkcje innych wytwórni filmowych, ale również zajmuje się ich realizacją. Platforma Netflix dostępna jest w Polsce od 2016 roku.

Korzystasz już z subskrypcji Netflix ?

Nie martw się. W konkursie stajesz przed szansą na wygranie konta z roczną subskrypcją abonamentu Netflix. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś anulował subskrypcje na swoim koncie Netflix.

Oglądaj najlepsze seriale na platformie Netflix

A oto kilka ciekawych propozycji od nas:  Narcos, Frankie and Grace, Ray Donovan, House of Cards, Stranger Things, The Punisher, Daredevil, Orange Is The New Black, Sex Education, Ozark, Iron Fist, Pitbull: Niebezpieczne kobiety.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie ?

  • Kliknij w link lub przycisk dostępny poniżej „Weź udział
  • Wypełnij formularz konkursowy podając prawidłowe dane w celu nadania unikalnego kuponu.
  • Potwierdź udział w konkursie poprzez weryfikację swojego adresu e-mail, który będzie służył również jako forma kontaktu w przypadku wygranej rocznej subskrypcji platformy filmów i seriali online Netflix.
  • Sprawdzaj każdego miesiąca swój e-mail oczekując na wygraną.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Tagged : / / / / / / / / / / /

One thought on “Roczny Abonament Netflix

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *